cad jaki lubisz 1170

Renga

0.00 ( 0 głosów )
Producent: ASCON

Nowy program Renga Architecture oferuje użytkownikowi swobodną pracę, dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu interfejsowi oraz bogatej palecie narzędzi 3D. Tworzenie obiektów w programie to czysta przyjemność, nie trzeba uczyć się położenia narzędzi, a co najważniejsze nie trzeba uczyć się projektowania w programie.

Prostota programu polega na jego nieskomplikowanym interfejsie, który nie zakrywa obszaru roboczego. Narzędzia znajdziemy pod dedykowanymi ikonami. Wiele dodatkowych opcji rozwija się po aktywowaniu wybranego polecenia, dzięki czemu użytkownik ma bezpośrednią możliwość dopasowania parametrów elementu. Łatwe, a zarazem szybkie wstawianie elementów typu okna, drzwi czy schody pozwalają zaoszczędzić czas przy projektowaniu obiektu.

 

Uwaga!

Renga Architecture jako doskonałe narzędzie z rodziny systemów CAD z BIM dla architektów, kieruje również swoją paletę narzędzi w stronę szkół oraz placówek edukacyjnych. Nie ogranicza ona nikogo, a nawet wyzwala kreatywność, dzięki czemu studenci oraz profesorowie uczelni mogą wejść w ten fantastyczny świat projektowania.

Szkoły oraz placówki edykacyjne mają możliwość uzyskania rocznej bezpłatnej licencji edukacyjnej Renga Architecture.

 

Pobierz teraz 

Renga Architecture 

 

Użytkownicy domowi Nie
Uczniowie i studenci Nie
Placówki edukacyjne Tak
Firmy (wykorzystanie komercyjne) Nie
Dokumentacja techniczna
Forum Forum Renga
Wersja komercyjna

Ocena

Ocena programu

Oceny użytkowników

Oceń

Dyskusja o programie:

comments powered by Disqus

Najpopularniejsze programy

Darmowa przeglądarka CAD online.

Darmowa przeglądarka plików STP.

 

Darmowa przeglądarka plików DWG, DXF, DWT, DWF.

Pozwala na otwieranie plików, wykonywanie pomiarów, porównywanie rysunków oraz wydruk.

Wersja 32 i 64 bit.

KOMPAS 3D LT pozwala na swobodne tworzenie modeli, jak również import brył w formacie SAT (z AutoCADa), i wygodne tworzenie rzutów płaskich i przekrojów. 
Moduł do rysowania płaskiego 2D umożliwia wczytanie plików w formacie DWG i DXF. 
Program obsługuje np. śledzenie punktów charakterystycznych, uchwyty obiektów, i standardowe narzędzia do rysowania edycji rysunku płaskiego. 
Utworzony model i rysunek można zapisać i wydrukować.